رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان را تبریک گفت

۲۹ تیر ۱۳۹۸ | ۲۱:۳۵ کد : ۹۷۱۳ عمومی
رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان با انتشار پیامی انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان را تبریک گفت.
رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، در متن پیام سهیل دادخواه آمده است:

  حضرت حجت‌الاسلام ‌والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده

با سلام و احترام و آرزویی نصرت الهی؛

بدین وسیله مراتب انتصاب شایسته جنابعالی را از سوی مقام معظم رهبری به سمت نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام‌جمعه بندرعباس صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

امید است در سایه دانش، اخلاص و ارتباط مؤثر جنابعالی با مردم غیور و همیشه در صحنه استان هرمزگان، این سنگر باشکوه که ضامن استحکام وحدت ملی و ترویج ارزش‌های دینی و اسلامی است، بیش‌ازپیش منشأ اثر خیروبرکت باشد.

این جانب به نمایندگی از مجموعه جهادگران جهاد دانشگاهی هرمزگان و به تاسی از فرمایش اخیر مقام معظم رهبری در جمع علما، فضلا و ائمه جمعه  سراسر کشور مبنی بر تأکید ایشان بر دل بریدن مسئولین و ملت از بیگانگان و تکیه ‌بر خود و مراجعه به توانایی جوانان مجموعه‌هایی چون جهاد دانشگاهی، همچون گذشته آمادگی خود را برای همکاری کامل با نماینده معزز ولی‌فقیه در استان هرمزگان برای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در آستانه "گام دوم انقلاب اسلامی" و همچنین رفع مشکلات و موانع توسعه و پیشرفت استان هرمزگان با تکیه‌ بر نیروهای جوان، جهادی، انقلابی و توانمند، اعلام می‌دارد.

آرزومند توفیق روزافزون و سربلندی حضرتعالی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) برای تبیین حقایق و هدایتگری فرهنگی – سیاسی و اجتماعی از درگاه خداوند متعال می باشم."

رییس جهاد دانشگاهی استان همچنین در پیامی جدا گانه از خدمات ارزشمند آیت‌الله نعیم‌آبادی در استان هرمزگان تقدیر کرد.در متن این پیام سپاس آمده است.

حضرت آیت الله غلامعلی نعیم آبادی

نماینده سابق ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه پیشین بندرعباس:

با سلام و احترام و آرزوی طول عمر با برکت:

 تلاش‌های صادقانه و خالصانه شما آیینه وظیفه‌شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. تکاپوی اثرگذار شما در استان هرمزگان را ارج نهاده و وجودتان را مایه افتخار و مباهات کشور عزیزمان می‌دانیم و اکنون که دوران غرورآفرین و با برکت خدمت بی چشمداشت خود را در جایگاه امامت جماعت بندرعباس و نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان پشت سر می گذارید، این جانب و مجموعه فرزندان شما در نهاد جهاد دانشگاهی استان وظیفه خود می دانیم به پاس تمام حمایت هایی که طی این سالها از فعالیت های فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و اجتماعی جهاد دانشگاهی در استان هرمزگان داشتنید مراتب سپاس خود را به جای آوریم.

موجب افتخار است که مجموعه جهاد دانشگاهی هرمزگان طی سالهای نمایندگی و امامت حضرتعالی، منتهای توان خود را در عمل به توصیه‌های عالمانه اتان برای تاباندن نور علم بر نقاط کور و تاریک جامعه به کار بست و توفیق آن را پیدا کرد تا با نوآوری های فنآورانه ی جهادگران جوان، در تحقق ایده هایی همچون استفاده از ظرفیت رطوبت هوا یا به تعبیرخاصتان "دریای دوم" (شرجی) گام بلندی در بومی سازی دانش و پژوهش های بنیادین در استان بردارد و این مهم میسر نمی شد مگر با حمایت های بی دریغ و پدرانه حضرتعالی.

خاطره گفتمان سازی های آگاهانه و تلاش های بی‌شائبه شما در این استان هیچگاه از ذهن مردم پاک نخواهد شد؛ همه را ارج نهاده و سلامتی و توفیق خدمت بیشتر به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

سهیل دادخواه، رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان"

کلید واژه ها: نماینده ولی فقیهگام دوم انقلابجهاددانشگاهی هرمزگان


نظر شما :