برگزاری دوره‌های آموزشی دپارتمان علوم پزشکی در جهاد دانشگاهی هرمزگان

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۱ کد : ۷۸۹۹ آموزشی
مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزاری دوره‌های آموزشی دپارتمان علوم پزشکی در جهاد دانشگاهی هرمزگان خبر داد.
برگزاری دوره‌های آموزشی دپارتمان علوم پزشکی در جهاد دانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان؛ پگاه بریمی پور اظهار کرد: دوره‌های آموزشی دپارتمان علوم پزشکی در معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: هدف از برگزاری این دوره‌ها آگاهی دادن و آمادگی فراگیران و علاقه‌مندان به کار در حوزه‌های پزشکی و مراکز درمانی خصوصی و غیردولتی است.

مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان بیان کرد:  دوره‌های در حال برگزاری دپارتمان علوم پزشکی جهاد دانشگاهی هرمزگان شامل هجدهمین دوره تکنسین داروخانه با 40 فراگیر، چهاردهمین دوره فوریت‌های پزشکی با 50 فراگیر و دهمین دوره دستار دندان‌پزشک با 50 فراگیر است.

بریمی پور خاطرنشان کرد: در این دوره‌ها از اساتید مجرب شامل اعضای هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی و دارندگان مدارک پزشکی و پیراپزشکی با سوابق کاری بالا بهره گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در پایان دوره‌ها و پس از برگزاری آزمون‌های کتبی و عملی به فراگیران گواهی‌نامه معتبر از جهاد دانشگاهی اعطا می‌شود.

مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت جهاد دانشگاهی هرمزگان اضافه کرد: فراگیران پس از اخذ گواهینامه معتبر می‌توانند برای کار در مراکز پزشکی، مطب‌ها، داروخانه‌ها و کلینیک‌ها و سایر مراکز درمانی خصوصی و غیردولتی در استان هرمزگان اقدام کنند.

لازم به ذکر است، علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاوره و ثبت‌نام با شماره‌های 07633620714 و 07633687714 تماس گرفته و یا در جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان حضور به هم رسانند.

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی هرمزگاناموزش تخصصی


( ۱۷ )

نظر شما :