مرحله مقدماتی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در هرمزگان پایان یافت

۰۵ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۲۶ کد : ۵۵۲۵ فرهنگی
دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در هرمزگان گفت: مرحله مقدماتی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان هرمزگان با رقابت پرشور تیم های شرکت کننده پایان یافت.
مرحله مقدماتی مسابقات ملی مناظره دانشجویان در هرمزگان پایان یافت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛ میلاد رافت افزود: هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در استان هرمزگان با شرکت 32 تیم از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان بندرعباس  طی 6 روز  در مراحل یک شانزدهم، یک هشتم، یک چهارم و نیمه نهایی و نهایی با هم رقابت می کنند.

رافت اظهار کرد: تیم فرهنگ از دانشگاه جامع علمی کاربردی، ندا از مذاهب اسلامی، امیر کبیر از دانشگاه امیر کبیر،انجمن اسلامی، حنیف، السابقون، سایدیس از دانشگاه علوم پزشکی، نون و القلم، احصان از دانشگاه پیام نور، مکران،گمبرون از دانشگاه آزاد اسلامی، نحن الصامدون، زمین شناسی، انجمن علمی فقه و حقوق،نخلستان از دانشگاه هرمزگان، فجر از دانشگاه فرهنگیان به مرحله یک شانزدهم  نهایی راه یافتند.

مسول سازمان دانشجویان ادامه داد: هشتمین دوره مسابقات مناظره از 4 اسفند ماه آغاز به کار کرد و تا  11 اسفند ادامه دارد.

دبیر اجرایی این مسابقات ادامه داد: در هشتمین دوره مسابقات مناظرات دانشجویی 128 دانشجوی دانشگاه‌های استان در قالب 32 تیم به رقابت پرداختند.

دبیر اجرایی مسابقات تصریح کرد: 20 نفر از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌های سطح بندرعباس داوری این مسابقات را بر عهده‌ دارند.

وی اضافه کرد: مسابقات مناظرات دانشجویی در 4 مرحله دانشگاهی، استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار خواهد شد که استان هرمزگان 2 سهمیه در مرحله‌ی منطقه‌ای خواهد داشت.

کلید واژه ها: مناظره هرمزگان


( ۱ )

نظر شما :