مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان هرمزگان برگزار می‌شود

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۲ کد : ۵۴۹۵ فرهنگی
دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان هرمزگان از برگزاری نشست توجیهی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در این استان، خبرداد.
مسابقات ملی مناظره دانشجویی در استان هرمزگان برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛ میلاد رافت، دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره در استان هرمزگان با اعلام این مطلب اظهار کرد: 32 تیم از دانشگاه‌های استان در مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، شعبه هرمزگان نام‌نویسی کرده‌اند.

وی افزود: نشست توجیهی این مسابقات برگزار و قرعه کشی تیم ها با حضور دانشجویان شرکت کننده انجام شد.

وی ادامه داد: سال گذشته نیز این مسابقات در استان هرمزگان برگزار و 4 تیم منتخب به مسابقات منطقه‌ای اعزام شدند که درنهایت یک تیم از استان هرمزگان در مرحله کشوری مسابقات حضور داشت.

دبیر اجرایی مسابقات ملی مناظره در استان هرمزگان با اشاره به افزایش استقبال دانشجویان جهت شرکت در این مسابقات در سال جاری ابراز امیدواری کرد که سطح مسابقات نسبت به سال گذشته ارتقا یافته و تیم هایی توانمندتر به مراحل بعدی مسابقات اعزام شود.

رافت یادآور شد: هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، با شعار مناظره فرصتی برای یادگیری، برای رقابت دانشجویان در همه رشته‌ها و مقاطع تحصیلی در مراحل استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در سه مرحله استانی- دانشگاهی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود، عنوان کرد: براساس تقویم اجرایی، مرحله استانی از 4 تا 10 اسفند ماه 97 در سالن آمفی تئاتر جهاد دانشگاهی برگزار می شود. همچنین دو نشست تخصصی در حوزه مشکلات نشریات دانشجویی استان با حضور فعالین

کلید واژه ها: مناظرهرمزگان


نظر شما :