با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی:

پیش رویداد استارت آپ ویکند با محوریت صنایع دریایی و شیلات هرمزگان برگزار می شود

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۰۳ کد : ۵۱۶۳ تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان اظهار کرد: پیش رویداد استارت آپ ویکند هرمزگان با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی در بندرعباس برگزار می شود.
پیش رویداد استارت آپ ویکند با محوریت صنایع دریایی و شیلات هرمزگان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان، صدیقه مظفر  با اعلام این خبر اظهار کرد: پیش رویداد استارت آپ ویکند هرمزگان با محوریت صنایع دریایی و شیلات 24بهمن ماه  در راستای ایجاد زمینه و بستری مناسب برای جهت دهی تلاش های اندیشمندان، متفکران، اساتید، دانشجویان، محققان و کارشناسان حوزه های صنایع دریایی و شیلات در جهت استفاده بهینه از موهبت الهی و طبیعی دریا و ایجاد فرصت های شغلی و حل مشکلات و معضلات کسب و کارهای مستقر در شهرک های صنعتی استان و سایر موارد مرتبط، در بندرعباس برگزار می شود.

وی افزود:در این پیش رویداد مهارت های خلاقیت و ایده پردازی و همچنین مسیرهای شرکت در استارتاپ ویکند ها به شرکت کنندگان ارایه می شود.

مظفر افزود: رویداد اصلی استارت آپ ویکند هرمزگان با محوریت صنایع دریایی و شیلات  از تاریخ 1 الی 3 اسفندماه  به همت مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار خواهد شد.

مدیر اجرایی مرکز رشد در پایان افزود: علاقه مندان به شرکت در رویداد اصلی و ارسال طرح و ایده در حوزه شیلات و صنایع دریایی  می توانند تا پایان 27 بهمن ماه در سایت رویدادها به نشانی https://evnd.co/MGtlm ثبت نام کنند.

کلید واژه ها: استارت اپ ویکند هرمزگانجهاددانشگاهی هرمزگانشهرک های صنعتی


نظر شما :