امروز؛

آخرین فرصت ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

۰۹ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۰ کد : ۵۰۳۸ عمومی
ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه۹ بهمن ماه ادامه دارد و تا کنون بیش از ۱۶۰ هزار نفر در این آمون ثبت نام کرده اند.
آخرین فرصت ثبت نام ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور 17 اسفند 1397 برگزار می شود. متقاضیان شرکت در این آزمون تا ساعت 24 امروز سه شنبه9 بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند. تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی بیش از ۴۶۰۰ نفر می باشد. متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه کنند.

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی افزود: با توجه به اینکه تنها دو روز تا پایان مهلت ثبت نام باقی است، میزان ثبت نام ها از روز گذشته افزایش یافته و انتظار می رود تا فردا نیز با مراجعه بیشتری روبه رو شویم .

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی شود ، تصریح کرد: به متقاضیان ثبت نام پیشنهاد می شود تا در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند چرا که ممکن است اطلاعات آن ها نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند .

وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد: برخی مشاغل به تعدادی از شهرها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه نموده و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های دولتی ثبت نام خود را امروز انجام دهند تا در یک روز باقی مانده فرصت ویرایش اطلاعات را پیدا کنند. زیرا زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است.

 

 

کلید واژه ها: ازمون استخدامیجهاد دانشگاهی


نظر شما :