رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان:

می‌توانیم خلاهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دستگاه های اجرایی را پر کنیم

۲۲ آبان ۱۳۹۷ | ۰۹:۱۷ کد : ۳۱۰۰ عمومی
رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان گفت: مدام در تلاش هستیم، کیفیت و سطح کار و فعالیت‌هایمان را بالا ببریم و در این راه به حمایت دستگاه‌های اجرایی دیگر نیاز داریم.
می‌توانیم خلاهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی دستگاه های اجرایی را پر کنیم

رئیس جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان گفت: مدام در تلاش هستیم، کیفیت و سطح کار و فعالیت‌هایمان را بالا ببریم و در این راه به حمایت دستگاه‌های اجرایی دیگر نیاز داریم.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان، سهیل دادخواه در بازدید مدیرکل گمرک شهید باهنر از جهاد دانشگاهی هرمزگان، عنوان کرد: ما همواره از اساتیدی مجربی برای برگزاری دوره‌های آموزشی به‌ویژه در خصوص  کارآفرینی دعوت می‌کنیم.

وی با بیان اینکه  مجموعه جهاد دانشگاهی یک مجموعه کامل برای مدیران دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌ها است، بیان کرد: یک مدیر دغدغه‌هایی در اداره یا شرکت خود دارد و یا نیاز به پژوهش و آموزش دارد. برای رفع این دغدغه‌ها با برگزاری دوره‌ها و نشست‌هایی به آنان آموزش‌های لازم و موردنیاز را ارائه می‌کنیم. در خصوص برگزاری نشست‌های آینده‌پژوهی با استقبال استاندار هرمزگان مواجه شدیم و به دنبال برگزاری آن‌ها در مقیاس وسیع‌تر و فراگیرتر هستیم.

دادخواه با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی به‌عنوان بازویی قدرتمند در این نهاد فعالیت می‌کند، بیان کرد: "ایسپا" نیز با انجام نظرسنجی‌های دقیق و کاربردی و انجام پژوهش‌هایی هدفمند بر روی آن نظرسنجی‌ها توسط معاونت پژوهشی و تحلیل و بررسی آن‌ها توانسته اکنون به‌عنوان مرکز مهمی و قابل‌اعتمادی در بحث افکار سنجی در سطح کشور معرفی شود.

دادخواه اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا امروزه به‌عنوان یکی از رسانه‌ها تأثیرگذار کشور با استفاده از دانشجویان توانسته در کشور سهم مهمی را عرصه اطلاع‌رسانی ایفا کند و به همراه خبرگزاری ایکنا و پوشش اخبار و فعالیت‌های قرآنی یکی از زیرمجموعه‌های مهم و شناخته‌شده این نهاد دانشگاهی باشد.

ریاست جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان عنوان کرد: در حوزه پژوهشی در دو بخش در حال فعالیت هستیم. گروه پژوهشی مدیریت راهبردی و گروهی دیگر تحت عنوان آب و انرژی که  شاخص گروه آب و انرژی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا است.

این مقام مسئول در پایان گفت: با توجه به دید وسیع و آینده‌نگری مدیرکل گمرک شهید باهنر امیدواریم در آینده شاهد همکاری بیشتر این دو نهاد باشیم.

 همچنین در ادامه مدیرکل گمرک شهید باهنر نیز ضمن اعلام آمادگی جهت همکاری با جهاد دانشگاهی در مباحث تجاری و آموزشی افزود:  آمادگی کامل در جهت همکاری با این مجموعه‌ داریم و در اداره کل گمرک شهید باهنر به جهاد دانشگاهی به لحاظ آموزشی نیاز داریم.

 مهدی رضایی بیان کرد: کارکنان گمرک گاها می‌خواهند در مجامع بین‌المللی حاضر شوند پس باید شرکت در دوره‌های آموزشی تشریفاتی را پشت سر بگذارند.

وی  در خصوص لزوم بهره‌وری عنوان کرد: در ادارات دولتی بهره‌وری لازم معمولاً صورت نمی‌پذیرد. به‌طورمعمول در ادارات و شرکت‌های خصوصی موضوع بهره‌وری با حضور کمترین نیرو به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد اما در ادارات دولتی این‌گونه نیست ،جهاد دانشگاهی اگر اساتید و کلاس‌های تخصصی در این خصوص در برنامه‌های خود قرار دهد بسیار مفید خواهد بود.

رضایی افزود: جهاد دانشگاهی نقش بسیار مهمی از اوایل انقلاب داشته است. بهترین کتاب‌ها نیز مربوط به این دانشگاه است. افراد فعال در این دانشگاه نیز عموماً افرادی موفق و توانمند بوده‌اند.

وی در پایان گفت: دست شما تلاشگران جهادگر  را به گرمی می‌فشاریم و همکاری با این مجموعه دانشگاهی باعث افتخار است و  ما آماده همکاری با این مجموعه در زمینه‌هایی که توانایی کمک‌رسانی داریم هستیم.

کلید واژه ها: گمرکجهاد دانشگاهیهرمزگان


نظر شما :