رویداد استارتاپى جهاددانشگاهى هرمزگان برگزار می شود

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۷ کد : ۱۵۷۷۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
معاون پژوهشى جهاددانشگاهى هرمزگان گفت: رویداد استارتاپى جهاددانشگاهى هرمزگان توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان و دیگر دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار خواهد شد.
رویداد استارتاپى جهاددانشگاهى هرمزگان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، حمیدیاسى پور با بیان اینکه این رویداد با محوریت گردشگری و صنایع دستی، علوم و فنون دریایی و شیلات است گفت: این رویداد از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۵ اغاز و در روز جمعه ۱۸بهمن به پایان خواهد رسید.

وى در خصوص هدف برگزارى این رویداد، بیان کرد: آموزش افراد داراى ایده با موضوع علوم و فنون دریایى، شیلات، گردشگرى و صنایع دستى از اهداف برگزارى این رویداد است.

یاسى پور افزود: تعامل، همکارى و آموزش با افراد صاحب ایده و سپس ایده پردازى و مدل سازى و پرداخت بر روى آن و رساندن ایده به مرحله اى که قابل سرمایه گذارى باشد از جمله اهداف دیگر ما به عنوان برگزار کنندگان این رویداد است.

معاون پژوهشى جهاددانشگاهى هرمزگان تصریح کرد: خروجى این ایده ها، به مرکز نوآورى و شکوفایى جهاددانشگاهى که به تازگى افتتاح شده است، وارد مى شود و حمایت هاى لازم صورت گرفته و در ادامه نیز ارتباط با بازار فراهم خواهد شد.

یاسى پور با بیان این که ورود براى عموم آزاد است، ادامه داد: ایده هایى که در پایان رأى کسب کنند، در روزهاى باقى مانده تیم هایى را تشکیل داده، پردازش و مدل سازى انجام مى شود تا به مرحله شکوفایى ایده و سپس یافتن سرمایه گذار برسند.

وى در پایان گفت: مرکز رشد جهاددانشگاهى هرمزگان و نیز مرکز منش این دانشگاه درصدد آن است که به قشرى از دانشجویان و فارغ التحصیلان در جهت به نتیجه رساندن ایده هایشان کمک کند.

گفتنی است، مرکز رشد جهاددانشگاهى هرمزگان در سال هاى ۹۷ و ۹۸ و به تازگى مرکز نوآورى و شکوفایى این دانشگاه، پیش رویداد هایى نیز برگزار کرده است و این رویداد استارتاپى، دومین رویداد استارتاپى برگزار شده این مرکز در سال ۹۸  است.

کلید واژه ها: استارتاپجهاددانشگاهی هرمزگاناداره ورزش و جوانان


نظر شما :