با محوریت گردشگری و صنایع دستی؛

رویداد چاره جو در جهاد دانشگاهی برگزار شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۸ کد : ۱۵۶۸۱ تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان از برگزاری مجموعه رویدادهای جهاد دانشگاهی هرمزگان با موضوع «رویداد چاره جو» با محوریت گردشگری و صنایع دستی توسط این مرکز خبر داد.
رویداد چاره جو در جهاد دانشگاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛  «رویداد چاره جو» با محوریت گردشگری و صنایع دستی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.

صدیقه مظفر اظهار کرد: چاره جو رویدادی است که شرکت کنندگان استعداد و توانمندی خود را در ایده پردازی، ارائه ایده و انتقال آن به دیگران در فضایی صمیمانه محک می زنند هر شرکت کننده یک ایده دارد که با همه وجود از آن دفاع می کند و به بیان آن می پردازد.

وی بیان کرد: چاره جو رویدادی است برای به اشتراک گذاری تجربیات ناب و بدیع، نقطه نظرات منحصر به فرد و موضوعات متحول کننده، موضوع این رویداد ایده پردازی در زمینه گردشگری و صنایع دستی است که با حضور داوران متخصص این رشته می توان ایده را به مرحله اجرا درآورد.

مظفر با بیان اینکه در این رویداد 17 ایده توسط علاقمندان و ایده پردازان ارئه شد گفت: ایده ها توسط داوران مورد ارزیابی قرار گرفته شد و در نهایت سه ایده برتر وارد رویدادهای استارتاپی می شوند.

کلید واژه ها: اداره ورزش و جوانانمرکز نواوریصنایع دستی


نظر شما :