با حضور استاد برجسته کشوری در بندر خمیر؛

کارگاه روش ها و تکنیک های برنامه ریزی و رونق کسب و کار در گردشگری روستایی برگزار شد

۲۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۴ کد : ۱۵۲۵۴ آموزشی
کارگاه آموزشی روش ها و تکنیک های برنامه ریزی و رونق کسب و کار در گردشگری روستایی، با تاکید بر اقامتگاه بوم گردی به همت موسسه آموزشی گردشگری جهاد دانشگاهی و مرکز نوآوری و شکوفایی هرمزگان (منش) برگزار شد.
کارگاه روش ها و تکنیک های برنامه ریزی و رونق کسب و کار در گردشگری روستایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان؛ کارگاه آموزشی روش ها و تکنیک های برنامه ریزی و رونق کسب و کار در گردشگری روستایی، با تاکید بر اقامتگاه بوم گردی روز گذشته 28 دی ماه در بندرخمیر و با  هدف، آموزش دانش کسب و کار در حوزه گردشگری، بوم گردی، مهمان نوازی، توانمندسازی و برندسازی برگزار شد.

این دوره با حضور ۱۰۰ شرکت کننده از سراسر استان هرمزگان به میزبانی بندرخمیر در مدرسه علوم دینی صدر الاسلام، با حضور بابک مغازه ای(از اساتید برجسته حوزه گردشگری و عضو کارگروه گردشگری روستایی کشور)  برگزار شده است.

همچنین در ادامه دیداری با حضور شهردار، بخشدار و نماینده جهاد دانشگاهی در بندرخمیر  با موضوعاتی از قبیل سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، حفظ تالاب و در عین حال تبدیل به منبع درآمد مردم بومی، گردشگری ورزشی در ساحل، آموزش و ترغیب مردم در زمینه معیشت پایدار در گردشگری، تدوین طرح گردشگری پایدار تالابی در بندرخمیر، تبدیل جاذبه گردشگری از خام فروشی به محصول برگزار شد.

در ادامه نیز میر هاشم خواستار فرماندار بندر خمیر جهت بررسی برنامه های گردشگری بندرخمیر و تاکید بر تقویت حوزه گردشگری این شهرستان، با استفاده از دوره های آموزشی گردشگری با همکاری شهرداری ‌و جهاد دانشگاهی در این شهرستان نشستی برگزار شد.

کلید واژه ها: بندر خمیرراهنمایان گردشگریجهاددانشگاهی هرمزگان


نظر شما :