طرح داناب ؛

برگزاری جلسه هماهنگی رابطین مدارس مجری طرح داناب در استان هرمزگان

۲۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۵۲۵۲ پژوهش و فناوری
مدیر طرح داناب در استان هرمزگان گفت: در راستای اطلاع رسانی اهداف طرح داناب،کارگاه آموزشی این طرح ویژه معلمان رابط مقطع متوسطه اول(هفتم، هشتم، نهم) در بندرعباس برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی رابطین مدارس مجری طرح داناب در استان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان؛ محسن صفری صبح امروز 29 دی ماه در جلسه رابطین مقطع متوسطه اظهار کرد: کارگاه آموزشی طرح ملی دانش آموزی نجات آب(داناب) برای رابطین طرح ویژه معلمان رابط مقطع متوسطه اول مناطق رودان، میناب، شمیل، کهورستان، جناح و بستک برگزار شد.

صفری با اشاره به اینکه در این طرح 12 رابط در مناطق مختلف استان اطلاع رسانی را به هسته بعدی یعنی معلمین ارائه می دهند بیان کرد: رابطین در این کارگاه با اهداف و برنامه های این طرح برای بالا بردن سطح آگاهی در مدارس حضور داشتند.

مدیر طرح داناب استان هرمزگان تصریح کرد:  از هر مدرسه یک نفر به عنوان معلم، و از هر پایه تحصیلی یک نفر به عنوان ناجی آب انتخاب و تحت آموزش رابطین قرار می گیرد، و آموزش‌های لازم را پس از فراگیری به سایر دانش آموزان نیز آموزش می دهند.

وی با بیان اینکه  این طرح در 273 مدرسه در شش منطقه ی استان اجرا می شود، بیان کرد: طرح داناب در بین  22 هزار و 297 دانش آموز مقطع متوسطه اول در حال اجراست، که آموزش‌های لازم در خصوص بهینه‌سازی و صرفه جویی در مصرف آب  را می بینند.

کلید واژه ها: دانابجهاددانشگاهی هرمزگاناموزش پرورشنجات اب


نظر شما :