جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار کرد؛

دوره تکنسین فوریت‌های پزشکی برای کارکنان شرکت نفت بندرعباس

۰۹ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۴ کد : ۱۴۶۶۶ آموزشی
مدیر مرکز آموزش جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: با توجه به اهمیت سلامت در جامعه، دوره تکنسین فوریت‌های پزشکی برای بیش از ۱۰۰ نفر از کارکنان شرکت نفت بندرعباس برگزار شد.
دوره تکنسین فوریت‌های پزشکی برای کارکنان شرکت نفت بندرعباس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان؛ پگاه بریمی پور با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف جهاد دانشگاهی هرمزگان از برگزاری دوره تکنسین فوریت‌های پزشکی ، آشنایی کارکنان اداره آتش‌نشانی و خدمات درمانی شرکت نفت بندرعباس با کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی، فراهم آوردن بستری مناسب برای افزایش سطح سلامت در جامعه بوده است.

مدیر مرکز آموزش جهاد دانشگاهی هرمزگان بیان کرد: دوره تکنسین فوریت‌های پزشکی با حضور مدرسین برجسته استانی، تیم فوریت‌های پزشکی استان و هلال‌احمر برای 134 نفر از کارکنان شرکت نفت بندرعباس در قالب سه گروه در حال برگزاری است.

بریمی پور با اشاره به اینکه کثرت وقوع حوادثی نظیر تصادف و حوادث شغلی، سوانح طبیعی نظیر زلزله و نیز سکته‌های قلبی و مغزی در کشور ما بسیار زیاد است، اضافه کرد: از سوی دیگر احتمال تأخیر نیروهای خبره امدادی در محل حادثه، آموزش کارکنان درزمینهٔ کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی را با هدف کاهش آسیب‌های ناشی از حادثه ضرورت می‌بخشد.

گفتنی است، علاقه‌مندان و متقاضیان شرکت در این دوره‌ها می‌توانند جهت ثبت‌نام و مشاوره دوره‌های پزشکی جهاد دانشگاهی هرمزگان با شماره‌های 33344992 و 33339814 تماس گرفته و یا به آدرس بلوار شهید ناصری، خیابان وحدت، روبروی بلوار مادر، معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان مراجعه کنند.

کلید واژه ها: فوریت های پزشکیجهاددانشگاهی هرمزگانشرکت نفت


نظر شما :