با هدف توانمندسازی فعالین گردشگری در کهتویه؛

برگزاری دوره اموزشی روش های نوین بازاریابی و تبلیغات در توسعه کسب و کار با رویکرد کردشکری
۱۳ آذر ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۲ کد : ۱۳۷۸۳ آموزشی
دوره اموزشی روش های نوین بازاریابی و تبلیغات در توسعه کسب و کار با رویکرد کردشکری با حضور بیش از ۱۵۰ نفر در دیار کردشکری کهتوئیه برکزار شد.
با هدف توانمندسازی فعالین گردشگری در کهتویه؛

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان؛ حدیث شهدادی کارشناس موسسه اموزش گردشگری گفت: دوره اموزشی روش های نوین بازاریابی و تبلیغات در توسعه  کسب و کار با رویکرد گردشکری با حضور فعالین عرصه گردشگری در سهرستان بستک با حضور مدرس بین المللی عرفان فکری برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه این روزها علاقه مردم به صنعت گردشگری و توریسم و رونق در کسب کار و دیدن جاهای جدید هر روز بیشتر از گذشته می شود این استقبال و توجه باعث می شود صنعت گردشگری وتوریسم به صنعت پر رونق و رقابتی در سطح شهرستان تبدیل شود.

شهدای بیان کرد: در سطح شهرستان طرحهای گردشگری و شرکت های بسیاری در این صنعت فعال اند که بنابراین رقبیان زیادی در این صنعت خواهند داشت .

 وی  در ادامه با تاکید براین اینکه با برگزاری چینن دوره هایی در سطح شهرستان می تواند در جذب گردشگر زیادی کمک کند برای این کار بیش از هر چیزی به استراتژای بازاریابی توریسم نیاز است تا کمک کند کسب  و کار خود را به خوبی به دیگران معرفی کنند.

کارشناس موسسه اموزش گردشگری در پایان بیان کرد: در موسسه آموزشی گردشگری تاکنون بیش از 30 دوره گردشگری در مرکز و شهرستان های استان هرمزگان با هدف توانمند سازی فعالین این بخش برگزار شده است.

کلید واژه ها: گردشگریجهاددانشگاهی هرمزگانکهتویه


نظر شما :