رویداد دورهمی کارآفرینی در جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد

۲۰ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۱ کد : ۱۲۹۹۸ پژوهش و فناوری
مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان از برگزاری رویداد دورهمی کارآفرینی با محوریت علوم و فنون دریایی توسط این مرکز خبر داد.
رویداد دورهمی کارآفرینی در جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، صدیقه مظفر در این خصوص اظهار کرد: رویداد دورهمی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز نوآوری و شکوفایی و مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان و با محوریت علوم و فنون دریایی در جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.

وی عنوان کرد: این رویداد در بخش های متفاوتی شامل کارآفرینی و خلاقیت توسط انوشیروان سعیدی، و انتقال تجربیات توسط کارآفرینان برتر استان چون مدیر عامل شرکت هرمز برکه، مدیر عامل شرکت هرمز دام، بنیان گذار و مدیر عامل شرکت هرمز بتون، صورت گرفت.

مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان ادامه داد: در این دورهمی شرکت کنندگان به اشتراک تجربه‌های خود پرداختند و ضمن بهره‌مندی از مباحث مطرح شده، راه‌های تیم سازی و شبکه سازی را مرور و نحوه به کارگیری خلاقیت‌ها در این مسیر را بررسی کردند.

مظفر تصریح کرد: در این رویداد ارتباط خوبی با کارآفرینان مطرح شد و در این ارتباط امکان پرسش و پاسخ و بررسی استارتاپ‌های ایرانی انجام گرفت.

در ادامه این رویداد شرکت کنندگان و شرکت های استارت آپ تجربه ها و ایده های خود را به اشتراک گذاشتند.

کلید واژه ها: مرکز نواوری و شکوفایجهاددانشگاهی هرمزگانایده


نظر شما :