به همت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی هرمزگان؛

آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس برگزار شد

۱۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۰ کد : ۱۲۸۵۱ آموزشی عمومی
آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس صبح امروز(۱۷ آبان ماه) توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.
آزمون استخدامی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بندرعباس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان؛ محمد دلپسند سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان در حاشیه برگزاری این آزمون، افزود: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش جهت تکمیل نیروی انسانی خود با استخدام ۲۰۰ نیروی قراردادی از بین داوطلبین بومی هرمزگان دعوت به همکاری کرد که پس از  ثبت‌نام آزمون استخدامی  از ۲۰ مهرماه امروز جمعه ۱۷ آبان ماه این آزمون در دو مرکز دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و دانشگاه پیام نور بندرعباس برگزار شد.

دلپسند با بیان اینکه یک هزار و ۷۶۹ نفر داوطلب امروز در این آزمون شرکت کردند، تصریح کرد: همگی نیروهای بومی استان هرمزگان بوده و پس از طی مراحل قانونی ۲۰۰ نفر جذب شرکت فولاد کاوه جنوب کیش خواهند شد.

سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان با اشاره به اینکه این افراد پس از دوره های آموزشی و عملی کار خود را در این شرکت آغاز خواهند کرد، اظهار کرد: از روسای دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس و پیام نور بندرعباس به دلیل نهایت همکاری و هماهنگی در برگزاری هرچه بهتر و با نظم این آزمون تقدیر و تشکر می کنم.

کلید واژه ها: ازمون استخدامیفولاد کاوهجهاددانشگاهی هرمزگان


نظر شما :