استان هرمزگان میزبان راه‌یافتگان به مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان

۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۸ کد : ۱۱۸۵۱ فرهنگی عمومی
مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با حضور ۱۶ تیم در استان هرمزگان برگزار خواهد شد.
استان هرمزگان میزبان راه‌یافتگان به مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، به نقل از روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی؛ مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با حضور ۶۴ تیم دانشجویی از سراسر کشور به میزبانی استان‌های البرز، هرمزگان، کردستان و خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

این مسابقات طبق زمان‌بندی‌های انجام شده، در استان البرز از هشتم تا ۱۰ مهرماه، هرمزگان ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه، خراسان شمالی و کردستان ۱۸ تا ۲۰ آبان‌ماه سال جاری،‌ برگزار می‌شود.

مرحله منطقه‌ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در دانشگاه بجنورد واقع در استان خراسان شمالی، دانشگاه سنندج در استان کردستان، دانشگاه خوارزمی در استان البرز و همچنین دانشگاه هرمزگان برگزار خواهد شد و تیم‌های دانشجویی شرکت‌کننده جهت انتخاب تیم‌های راه یافته به مرحله کشوری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

مناظرات تیم‌های برتر دانشگاه‌های الزهرا(س)، خواجه نصیرالدین طوسی، علم و صنعت، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دانشگاه امام صادق(ع)، علامه طباطبایی(ره)، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علم و فرهنگ و مجتمع آموزش عالی سلامت از منطقه ورامین و همچنین پردیس امیرکبیر البرز فرهنگیان که به مرحله منطقه‌ای راه یافته‌اند در دانشگاه خوارزمی واقع در استان البرز برگزار  می‌شود.

استان هرمزگان میزبان راه‌یافتگان به مرحله منطقه‌ای و تیم‌های برتر دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان، استان‌های هرمزگان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، مرکزی، کرمان، فارس، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و تیم چهارم استان یزد خواهد بود.

مناظرات تیم‌های برتر دانشجویی و نمایندگان دانشگاه‌های ا‌ستان اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، قزوین، کردستان، همدان، کرمانشاه، ایلام و تیم چهارم چهارمحال و بختیاری نیز که به مرحله منطقه‌ای راه پیدا کرده‌اند در دانشگاه سنندج برگزار می‌شود.

همچنین استان خراسان شمالی میزبان تیم‌های برتر دانشجویی و راه‌یافتگان به مرحله منطقه‌ای با نمایندگان دانشگاه‌های استان خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کرمان، یزد، سمنان، گیلان، قم و مازندران خواهد بود.

 یادآور می‌شود، هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با حضور ۶۲۵ تیم در دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد که در این بین ۶۴ تیم به مرحله منطقه‌ای راه پیدا کردند و از این بین هر منطقه سه تیم و مجموعاً ۱۲ تیم به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

این مسابقات در ۲۷ واحد استانی و ۱۳ واحد دانشگاهی برگزار شد و دبیرخانه دائمی آن در سازمان دانشجویان جهاد‌دانشگاهی قرار دارد که علاقه‌مندان برای شرکت و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این دبیرخانه به نشانی www.isdc.ir مراجعه کنند.

کلید واژه ها: مناظرجهاددانشگاهی هرمزگانمناظره منطقه ای


نظر شما :