اولین دوره طرح ملی "سرای امید، ایران" با همکاری سازمان دانشجویان شعبه هرمزگان برگزارشد

۲۴ آبان ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۹ کد : ۵۰۶۱۸ فرهنگی
مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شعبه هرمزگان از برگزاری اولین دوره طرح ملی سرای امید، ایران از سلسله تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم)، با حضور دانشجویان استان هرمزگان در استان کرمان خبر داد. 
اولین دوره طرح ملی "سرای امید، ایران" با همکاری سازمان دانشجویان شعبه هرمزگان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، صادق یوسفی یگانه ضمن اعلام این خبر افزود: اولین دوره طرح ملی سرای امید، ایران از سلسله تورهای دانشجویی امید و مقاومت (تداوم) با حضور دانشجویان استان هرمزگان در تاریخ 19 و 20 آبان ماه در استان کرمان برگزار گردید.

وی با اشاره به شیوه اجرای طرح ملی سرای امید، ایران از سلسله تورهای دانشجویی امید و مقاومت، بیان کرد: شیوه اجرای این طرح به این صورت است؛ که دانشجویان به‌ صورت اردوهای نظام‌ مند، از مناطق و مقاصدی که نشانه‌ ای از مقاومت ها و رشادت‌ های ملت بزرگ ایران در خود دارد، بازدید می کنند و در کنار آن با جاذبه های گردشگری، تاریخی آشنا می شوند.

وی خاطر نشان کرد: در این اردوی جمعی دانشجویان دانشگاههای استان هرمزگان در کنار بازدید از مزار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، بازدید از برخی جاذبه‌ های گردشگری و اماکن تاریخی کرمان از جمله باغ تاریخی شاهزاده، بازار قدیم کرمان، حمام گنجعلیخان، موزه مردم شناسی و موزه دفاع مقدس را در برنامه خود داشتند.

 

 

کلید واژه ها: استان استان هرمزگان امید بازدید طرح تاریخی کرمان


نظر شما :