نشست رییس جهاددانشگاهی هرمزگان با کارکنان معاونت های فرهنگی، پژوهش و فناوری

۰۹ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۶ کد : ۴۹۹۵۸ تاپ خبر عمومی
نشست ادواری رییس  واحد با حوزه های مختلف با حضور همکاران حوزه معاونت های فرهنگی، پژوهش و فناوری و مرکز رشد امروز  نهم آبان ماه ۱۴۰۱ در اتاق جلسات حوزه  ریاست برگزار شد.
نشست رییس جهاددانشگاهی هرمزگان با کارکنان معاونت های فرهنگی، پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند ضمن خیر مقدم و استماع نظرات و مشکلات همکاران هدف از برگزاری این نشست ها را شنیدن حرف دلها و دغدغه های کارکنان و تلاش جهت رفع مشکلات همکاران دانست و از زحمات، خدمات، تلاش ها و همکاری های صمیمانه کارکنان در حوزه های مختلف تقدیر و تشکر کرد.

وی یکی از دلایل موفقیت جهاددانشگاهی استان هرمزگان در انجام ماموریت های در نظر گرفته شده واحد را صمیمیت خوب بین همکاران  و کارکنان دانست.

دلپسند برطرف کردن مشکلات و دغدغه های کارکنان را نوعی سرمایه گذاری دانست و گفت: معتقدیم این عمل نوعی سرمایه گذاری است نه هزینه، زیرا  این کار باعث تقویت انگیزه در جهادگران برای انجام دادن امورات محوله به نحو احسن می شود.

در این نشست، کارکنان معاونت های فرهنگی، پژوهش و فناوری و مرکز رشد ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، به بیان دیدگاه ها، نظرات و دغدغه های خود در حوزه های مختلف کاری و رفاهی پرداختند.

کلید واژه ها: کارکنان دغدغه همکاران مشکلات انجام نظرات


نظر شما :