با همکاری مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی هرمزگان:

نخستین  دوره مسابقات لیگ دانشجویی مراکز علمی کاربردی استان برگزار می شود

۰۸ آبان ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۷ کد : ۴۹۹۲۹ علمی کاربردی
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس گفت: این واحد آمادگی همکاری و مشارکت با واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی را در برگزاری اولین دوره مسابقات لیگ دانشجویی مراکز علمی کاربردی استان را دارد.
نخستین  دوره مسابقات لیگ دانشجویی مراکز علمی کاربردی استان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، اولین جلسه پیرامون برگزاری نخستین دوره لیگ دانشجویی مراکز علمی کاربردی استان هرمزگان به همراه تقدیر از برگزیدگان اولین دوره مسابقات بازی دومینو در سالن جلسات مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

دکتر بیژن خوشنود رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس در این نشست، ضمن تقدیر از برگزیدگان دانشجو و همکار مرکز با اشاره به اینکه فعالیت ها را باید به دو دوره پیش از کرونا و پس از کرونا تقسیم بندی کرد، افزود: در دوره پیش از کرونا به بچه ها گفته می شد که از تلفن همراه و فضای مجازی فاصله بگیرند در حالی که بعد از کرونا به جهت فعالیت های تحصیلی به آنها می گوییم از تلفن همراه و فضای مجازی استفاده کنید.

وی افزود: در دوره قبل از کرونا به بچه ها می گفتیم به بزرگترها و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها سر بزنید ولی در دوره پسا کرونا می گوییم برای حفظ سلامتشان این کار را نکنید و موارد متعدد دیگر که شرایط با قبل از کرونا قابل مقایسه نیست.

خشنود با اشاره به حضور دانشجویان و همکاران در این نشست گفت: از حضور در جمع دانشجویان و همکاران ورزشکار بسیار خرسندم و در حد توان از همه شما عزیزان در این عرصه حمایت می کنیم و در فعالیت های پیش رو برای شما آرزوی موفقیت دارم.

وی خاطر نشان کرد: این واحد آمادگی همکاری و مشارکت با واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی را در برگزاری اولین دوره مسابقات لیگ دانشجویی مراکز علمی کاربردی استان را دارد.

گفتنز است، در پایان از برگزیدگان این دوره از مسابقات با اهدای لوح تقدیر تجلیل گردید.

 

کلید واژه ها: دوره دوره کرونا دوره مسابقات کرونا کاربردی علمی کاربردی علمی برگزیدگان مرکز


نظر شما :