نخستین دوره بازی دومینو در هرمزگان برگزار شد

۲۶ مهر ۱۴۰۱ | ۱۴:۲۸ کد : ۴۹۵۱۳ فرهنگی
مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شعبه هرمزگان از برگزاری نخستین دوره مسابقات بازی دومینو در دو روز یکشنبه و دوشنبه هفته جاری ۲۴ و ۲۵ مهر ماه در استان هرمزگان خبرداد.
نخستین دوره بازی دومینو در هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، صادق یوسفی یگانه با اشاره به اینکه در روز گذشته نخستین دوره مسابقات بازی دومینو در بخش تیمی برگزار شد، افزود: در بخش تیمی نخستین مسابقات بازی دومینو شرکت کنندگان در دو گروه دانشجویی و آزاد روز گذشته به رقابت پرداختند که در بخش تیمی دانشجویی، تیم omni متشکل از آقای امیدرضا جوکار و خانم نیایش میرزایی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان رتبه اول، تیم سایبان متشکل از خانم بهاره رنجبری و آقای محمدرضا رضوی سارانی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان رتبه دوم وتیم ناسا متشکل از خانم زهرا سخنور و خانم نگار ظریفی نیا از دانشگاه های علوم پزشکی استان و دانشگاه هرمزگان رتبه سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

وی اضافه کرد: در بخش تیمی آزاد این دوره از رقابت ها تیم مهرگان متشکل از آقای حمید کرمی و آقای یونس محمدحسینی رتبه اول، تیم پرسپولیس متشکل از آقای حسن جعفری و آقای احمد شریفی میناب رتبه دوم و تیم همراه جهاد متشکل از خانم لیلا خوش نواز و خانم مینا سالاری جائینی رتبه سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

دبیر اجرایی اولین دوره مسابقات بازی دومینو ادامه داد: همچنین در بخش انفرادی قهرمان قهرمانان آقای هادی خاکسار از مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس به عنوان قهرمان انفرادی بخش دانشجویی و آقای سینا جعفری به عنوان قهرمان انفرادی بخش آزاد به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان آقای هادی خاکسار با نتیجه نزدیک ۲۱۵ به ۱۹۵ به برتری دست یافت و به عنوان نماینده استان هرمزگان در اولین دوره مسابقات کشوری بخش انفرادی بازی دومینو حضور خواهد یافت.

یوسفی یگانه افزود: در بخش تیمی قهرمان قهرمانان تیم omni متشکل از آقای امیدرضا جوکار و خانم نیایش میرزایی از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به عنوان قهرمان تیمی بخش دانشجویی و تیم مهرگان متشکل از آقای حمید کرمی و آقای یونس محمدحسینی به عنوان قهرمان بخش آزاد با یکدیگر روبرو شدند که در پایان تیم omni با نتیجه ۲۰۰ بر ۱۰۵ به برتری دست یافت و به عنوان نماینده استان هرمزگان در اولین دوره مسابقات کشوری بخش تیمی بازی دومینو حضور خواهد یافت.

گفتنی است: در نخستین دوره مسابقات بازی دومینو که برای اولین بار در کشور، از روز یکشنبه 24 مهرماه  در بخش انفرادی در سالن هیات شطرنج استان هرمزگان با حضور ۹۲ شرکت کننده در دو گروه آزاد و دانشجویی  آغاز شد.

این سری مسابقات که به صورت حذفی برگزار شده بود در نهایت در گروه دانشجویی آقای هادی خاکسار(مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرعباس)، خانم محدثه روشن فرد(دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس) خانم نیایش میرزایی (دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان) به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش انفرادی آزاد نیز آقایان سینا جعفری، بلال موسی زاده(جهاددانشگاهی استان هرمزگان) و فرزین تمدنی (جهاددانشگاهی استان هرمزگان) به ترتیب رتبه های اول تا سوم این سری از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

در پایان این مسابقات از برگزیدگان بخش های انفرادی و تیمی با اهدای لوح تقدیر و جوایز تجلیل شد.

 

کلید واژه ها: بخش مسابقات کشوری بخش انفرادی بخش کشوری بخش عنوان قهرمان انفرادی بخش قهرمان انفرادی بخش دوره مسابقات کشوری بخش افزود بخش بخش تیمی بخش انفرادی


نظر شما :