جهاددانشگاهی هرمزگان در مسابقات بازی دومینو بخش انفرادی خوش درخشید

۲۵ مهر ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۷ کد : ۴۹۴۸۰ فرهنگی تاپ خبر
مدیر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی شعبه هرمزگان گفت: در بخش انفرادی نخستین مسابقات بازی دومینو شرکت کنندگان در دو گروه دانشجویی و آزاد روز گذشته به رقابت پرداختند که در نهایت جهاددانشگاهی صاحب سه رتبه برتر این رقابت‌ها شد.
جهاددانشگاهی هرمزگان در مسابقات بازی دومینو بخش انفرادی خوش درخشید

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، صادق یوسفی یگانه ضمن اعلام این خبر افزود: نخستین دوره مسابقات بازی دومینو که برای اولین بار در کشور، روز گذشته در بخش انفرادی در سالن هیات شطرنج استان هرمزگان آغاز شد و 92 شرکت کننده در دو گروه آزاد و دانشجویی  به رقابت پرداختند.

وی اضافه کرد: این سری مسابقات به صورت حذفی برگزار گردید که در نهایت در گروه دانشجویی آقای هادی خاکسار(مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرعباس)، خانم محدثه روشن فرد(دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس) خانم نیایش میرزایی (دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان) به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

یوسفی یگانه اضافه کرد: همچنین در بخش انفرادی آزاد نیز آقایان سینا جعفری، بلال موسی زاده(جهاددانشگاهی استان هرمزگان) و فرزین تمدنی (جهاددانشگاهی استان هرمزگان) به ترتیب رتبه های اول تا سوم این سری از مسابقات را به خود اختصاص دادند.

وی با اشاره به اینکه ادامه نخستین دوره مسابقات بازی دومینو در بخش تیمی امروز برگزار خواهد شد، افزود: بعد از ظهر امروز نیز دو گروه دانشجویی و آزاد در بخش تیمی این سری از مسابقات به رقابت خواهند پرداخت.

کلید واژه ها: هرمزگان استان هرمزگان جهاددانشگاهی استان هرمزگان مسابقات سری مسابقات بخش جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان استان آزاد


نظر شما :