تنوع‌بخشی به برنامه‌ها می‌تواند از اولویت‌های اصلی سازمان دانشجویان باشد

۲۵ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۱ کد : ۴۹۴۶۰ فرهنگی
مدیرسازمان دانشجویان جهاددانشگاهی شعبه هرمزگان گفت: تنوع‌بخشی به برنامه‌ها می‌تواند از اولویت‌های اصلی سازمان دانشجویان چه در مرکز و چه در شعبه باشد. باید بتوان با نسل جدید به زبان خودشان صحبت و براساس علاقه‌مندی‌های آنها نسبت به برگزاری برنامه‌ها اقدام کرد. این عاملی کلیدی در جذب دانشجویان که مخاطبان اصلی و صاحبان اصلی سازمان دانشجویان هستند، می‌باشد.
تنوع‌بخشی به برنامه‌ها می‌تواند از اولویت‌های اصلی سازمان دانشجویان باشد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، صادق یوسفی یگانه به مناسبت بیست‌‌و‌‌چهارمین سالگرد تأسیس سازمان دانشجویان ایران با اشاره به برنامه های این سازمان در استان هرمزگان گفت: ازجمله برنامه هایی که سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی شعبه هرمزگان در سال جاری برنامه ریزی و اجرا کرده است می توان به برگزاری مسابقه قرآنی آیه‌های نور ویژه ماه مبارک رمضان، برنامه ختم جمعی قرآن کریم، برگزاری مسابقه کتابخوانی حجاب حریم پاکی‌ها، آیین رونمایی و نقد و بررسی کتاب، جلسات نقد و تحلیل فیلم، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی با موضوعات اجتماعی و جوانان، برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی، بازدید علمی دانشجویی، برگزاری برنامه گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و محفل خاطره‌گویی و غبارروبی گلزار شهدا اشاره کرد.

وی اضافه کرد: همچنین برگزاری اولین دوره مسابقات بازی دومینو در تاریخ ۲۴ و ۲۵ مهرماه سال جاری که برای اولین بار در سطح کشور برگزار می‌شود و مسابقات مناظرات دانشجویی همچنین برگزاری طرح‌های مصوب هماهنگ از جمله برنامه‌های پیش روست.

یوسفی یگانه با اشاره به عملکرد سازمان دانشجویان ایران در استان هرمزگان طی سال های گذشته، خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط کرونایی موجود در طول قریب به سه ساله گذشته سعی در ارتباط‌ گیری با دانشجویان سراسر استان همواره مورد پیگیری بوده است، امیدوارم با حضوری‌شدن دانشگاه‌ها تعاملات با دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی روند رو به رشدی نسبت به گذشته بگیرد.

کلید واژه ها: برگزاری برنامه سازمان سازمان دانشجویان دانشجویان استان استان هرمزگان هرمزگان


نظر شما :