برگزاری دوره آموزشی آنلاین مدیریت عمومی هتل

۱۱ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹:۲۳ کد : ۴۹۳۰۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
 مدیر اجرایی مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی هرمزگان از برگزاری دوره آموزشی آنلاین مدیریت عمومی هتل خبر داد.
برگزاری دوره آموزشی آنلاین مدیریت عمومی هتل

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، حدیث شهدادی گفت: « این دوره آموزشی با همکاری موسسه گردشگری جهاد دانشگاهی هرمزگان وسازمان میراث فرهنگی،گردشگری وصنایع دستی برگزار می شود.»

شهدادی افزود: « دوره آموزشی آنلاین مدیریت عمومی هتل به مدت دو ماه ونیم بصورت آنلاین برگزار میشود.و در پایان به فراگیران گواهینامه آموزشی معتبر با تأیید سازمان میراث فرهنگی اعطا می شود.»

شهدادی عنوان کرد: مدیریت در هتل و مهمان نوازی بر رضایت، امنیت و راحتی مشتری تمرکز دارد و تلاش میکند با ارائه خدمات مناسب، وفاداری در مشتری ایجاد کند. فراگیران این دوره آموزشی درکنار فراگرفتن اصول و مبانی هتلداری، ازفرصت دستیابی تجربیات اساتید دوره بهرمند می شوند.

شهدادی افزود: صنعت هتلداری درحال تغییر است و این تغییر ادامه خواهدیافت. متناسب با این تغییرات،مدیریت هتل ها و نیز روند انجام فعالیت های ارائه خدمات در هتل نیز باید شکل علمی و اصولی به خود بگیرد. گذراندن دوره آموزش مدیریت عمومی در هتل (هتلداری) به امنیت شغلی نیروی کار در این روند تغییر، اطمینان بیشتری می بخشد. علاقه مندان بعد ازگذراندن دوره مدیریت عمومی هتل، می توانند دربخش های مختلف هتل ازجمله فرانت آفیس، نظارت بربخش خانه داری و…..مشغول به کار شوند.

علاقه مندان جهت شرکت در این دوره میتوانند با شماره ۰۷۶۳۳۶۸۴۴۰۹-۰۹۳۷۸۳۴۵۷۸۶ تماس حاصل فرمایند.


نظر شما :