فراخوان برگزاری دوره مسابقات بازی دومینو دانشجویان هرمزگان

۰۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۶ کد : ۴۸۲۲۲ فرهنگی
معاونت ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان با همکاری سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان با هدف نهادینه کردن فرهنگ ورزش و تفریحات سالم در بین آحاد جامعه و تشویق عموم مردم به ورزش و فعالیت بدنی و در جهت غنی سازی اوقات فراغت دانشجویان و عموم مردم و ارتقاء سطح سلامتی، امید و نشاط اجتماعی با ورزش اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات بازی دومینو در مهرماه سالجاری می‌کند.
فراخوان برگزاری دوره مسابقات بازی دومینو دانشجویان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، این سری مسابقات به دو روش مسدود کننده و امتیازی برگزار می شود. در روش مسدود کننده (۲ نفره یا ۴ نفره) فقط امکان حرکت در دو مسیر بازی را خواهند داشت ولی در روش امتیازی علاوه بر دو سری که بازی صورت می گیرد افراد می توانند در دو سر اولین جفتی که بازی می شود مهره ی خود را قرار دهند که به اولین جفت اصطلاحا تلفن گفته می شود.

در بازی امتیازی هر فرد می بایست مجموع بیرونی مهره های در دو، سه یا چهار سر بازی را به اعداد ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰، ۲۵، ۳۰ و ۳۵ برساند که مشمول دریافت امتیاز شود، علاوه بر امتیازات موجود در جریان بازی فرد یا تیمی که زودتر مهره هایش را به پایان برساند امتیاز مهره های باقی مانده در دست فرد یا تیم بازنده را نیز به امتیازات خود خواهد افزود. شروع تمامی دست ها پس از دست اول بازی با نفری است که زودتر مهره هایش را به اتمام رسانده باشد.

یادآور می شود این مسابقات مهرماه سال جاری برگزار می‌ شود و علاقمندان به شرکت در این مسابقات می توانند تا پایان شهریور ماه جهت مشاوره و ثبت نام با شماره های۰۹۳۸۵۴۱۲۱۲۶ و ۰۹۳۹۷۶۱۴۵۳۲ تماس بگیرند.

کلید واژه ها: بازی مهره مسابقات روش دست امتیازی


نظر شما :