ظرفیت استفاده از یارانه حکمت کارت برای بهره مندی از دوره های آموزشی در سال جدید نیز فراهم شد

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۱ کد : ۴۴۶۳۶ آموزشی
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی استان هرمزگان گفت: ظرفیت استفاده از یارانه آموزشی کارت‌های حکمت نیروهای مسلح برای بهره‌مندی از دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی استان هرمزگان در سال جاری نیز همانند سال گذشته فراهم شد.
ظرفیت استفاده از یارانه حکمت کارت برای بهره مندی از دوره های آموزشی در سال جدید نیز فراهم شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، حمید یاسی پور طهرانی با اشاره به اینکه دارندگان حکمت کارت می‌توانند از یارانه آموزشی خود در سال جاری نیز استفاده کنند، اظهار کرد: یارانه آموزشی دارندگان حکمت کارت برای شاغلین  و  بازنشستگان در سال جاری  5 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد: خانواده نیروهای مسلح اعم از شاغلان، بازنشستگان و مستمری‌ بگیران از طریق طرح حکمت می توانند از خدمات آموزشی جهاد دانشگاهی بهره‌مند شوند.

معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی استان هرمزگان با بیان اینکه طرح حکمت ، با هدف ارائه خدمات آموزشی به فرزندان نیروهای مسلح و ارتقا مهارت و دانش آنها اجرا می‌شود، افزود: بر اساس طرح حکمت فراگیران می‌توانند از تخفیف‌‌های ویژه جهاد دانشگاهی در زمینه استفاده از دوره آموزشی و شرایط اقساط حکمت کارت استفاده کنند.

وی تصریح کرد: خانواده‌های نیروهای مسلح و دارندگان حکمت کارت می‌توانند جهت ثبت نام در دوره‌های آموزشی و کسب اطلاعات بیشتر به مراکز آموزش کوتاه مدت جهاددانشگاهی هرمزگان مراجعه کنند.

کلید واژه ها: حکمت دارندگان حکمت طرح حکمت حکمت کارت آموزشی کارت دارندگان حکمت کارت دارندگان مسلح نیروهای مسلح


( ۱ )

نظر شما :