سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان خبر داد:

فراخوان طرح ملی «استعدادیابی و توان‌افزایی راهبران کارآفرین آینده در هرمزگان

۰۹ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۶ کد : ۴۴۴۰۶ تجاری سازی فناوری و اشتغال
سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان از اعلام فراخوان طرح ملی «استعدادیابی و توان‌افزایی راهبران کارآفرین آینده (شریف استار)» در استان هرمزگان از ابتدای سال جاری خبر داد.
فراخوان طرح ملی «استعدادیابی و توان‌افزایی راهبران کارآفرین آینده در هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، صدیقه مظفر اظهار کرد: طرح ملی «استعدادیابی و توان‌افزایی راهبران کارآفرین آینده» یا «شریف استار» در سطح استان هرمزگان به همت دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.

وی افزود: طرح شریف استار به صورت پایلوت در چهار استان هرمزگان، خراسان جنوبی، ایلام و کردستان برگزار خواهد شد که سهمیه استان هرمزگان در این طرح 30۰ نفر بوده است.

سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان از اجرای این طرح در سطح شهرستان‌های استان خبر داد و بیان کرد: علاقه‌مندان در دو رده سنی نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سال و رده سنی جوانان ۱۸ تا ۲۳ سال در این طرح ملی می‌توانند ثبت‌نام کنند. 

وی با اشاره اجرای این طرح در دو گام استعدادیابی و توانمندسازی بیان کرد: افراد شرکت‌کننده در این طرح پس از ارزیابی استعداد آن‌ها تحت آموزش‌های تخصصی و دوره‌های توانمندسازی قرار می‌گیرند و بستر لازم برای تبدیل آن‌ها به کارآفرین مهیا می‌شود.

مظفر با اشاره به اینکه تمام مراحل اجرای این طرح به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد، ادامه داد: آزمون ارزیابی این طرح همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: شریف استار بر این باور است که دستیابی به رشد اقتصادی چشمگیر و توسعه همه جانبه کشور در گرو پرورش جوانان و نوجوانانی خلاق، نوآور، متخصص، مسئولیت‌پذیر، با انگیزه و متعهد است و بایستی روی تربیت، پرورش و حمایت از نسل جدید راهبران کارآفرین به صورت جدی سرمایه‌گذاری شود

کلید واژه ها: طرح اجرای طرح استان استان هرمزگان هرمزگان شریف شریف استار برگزار اجرای


( ۱ )

نظر شما :