اخذ مجوز برگزاری دوره های آموزشی ایمنی کار توسط جهاددانشگاهی هرمزگان

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۹ کد : ۴۳۴۹۵ آموزشی عمومی
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی استان هرمزگان از اخذ مجوز برگزاری دوره‌های آموزشی ایمنی کار توسط جهاددانشگاهی استان خبر داد.
اخذ مجوز برگزاری دوره های آموزشی ایمنی کار توسط جهاددانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، حمید یاسی پورطهرانی در این خصوص اظهار کرد: در راستای اخذ این مجوز، اجرای دوره های آموزشی ایمنی کار برای کارگران و کارفرمایان پیمانکار امکان پذیر خواهد بود.

وی افزود: در این راستا طبق دستورالعمل باید با رعایت کامل مفاد، شیوه جامع آموزش ایمنی پیمانکاران و دوره های آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار و شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک، ویژه مسئولین ایمنی کارگاه ها مطابق با سرفصل‌های تعیین شده، با هماهنگی مرکز رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی بهداشت کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رابط آموزشی اداره کل متبوع در استان انجام شود.

حوزه آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی گسترده‌ترین و پیشرفته‌ترین شبکه آموزشی در سراسر کشور است که طراحی، تدوین و تصویب بیش از 700 عنوان دوره در 7 گروه آموزشی تخصصی از جمله اقدامات در این زمینه است.

بکارگیری فن‌آوری‌های آموزشی روز و برخورداری از سامانه یکپارچه آموزش‌های مجازی، تولید بسته‌های‌آموزشی تخصصی استاندارد در گروه‌های آموزشی مختلف، بومی‌سازی ‌‌مدل ‌آموزش‌های ‌بین‌المللی در ایران جایگزین شرکت‌های خارجی، ارائه فعالیت‌های آموزشی دانش‌محور، مهارت محور، پژوهش‌محور، شغل محور و محصول محور، ارتباط با مراکز آموزش‌های بین‌المللی عالی و تخصصی پیشرفته و صدور گواهی مشترک از قابلیت‌های این حوزه است.

کلید واژه ها: آموزشی آموزش محور ایمنی کار دوره


نظر شما :