مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان:

جهاددانشگاهی می تواند در توانمند سازی افراد تحت پوشش بهزیستی نقش آفرین باشد

مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان گفت: جهاددانشگاهی استان می تواند در توانمند سازی افراد تحت پوشش بهزیستی که یکی از دغدغه ها و اولویت های این اداره کل است نقش آفرین باشد.
جهاددانشگاهی می تواند در توانمند سازی افراد تحت پوشش بهزیستی نقش آفرین باشد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، سامیه جهانشاهی  در دیدار با رییس جهاددانشگاهی استان هرمزگان، افزود: همکاری بسیار خوبی بین بهزیستی و جهاد دانشگاهی استان وجود دارد که امیدواریم تداوم داشته باشد تا خدمت‌رسانی این دو دستگاه بیشتر شود.

وی با اشاره به ظرفیت های دو دستگاه در جهت توانمندسازی گروه‌های هدف بهزیستی استان، گفت: : با توجه به وضعیت موجود، اشتغال جامعه هدف به عنوان مهمترین دغدغه برای توانمندسازی آنها در اولویت فعالیت‌های بهزیستی قرار دارد و در این زمینه به تعامل با جهاددانشگاهی در جهت آموزش مهارت‌های لازم و فراهم کردن زمینه ورود این افراد به بازار کار نیاز می باشد.

مدیرکل بهزیستی استانهرمزگان اضافه کرد: حیطه فعالیت‌های بهزیستی بسیار گسترده است و این اداره کل تمام تلاش خود را با هدف توانمندسازی اقشار تحت حمایت بکار می گیرد امیدواریم بتوان با همکاری جهاددانشگاهی استان توانمندسازی مددجویان از آموزش تا اتصال به بازار را دنبال کرد.

وی خاطر نشان کرد: بهزیستی و جهاددانشگاهی می‌توانند در حوزه‌های آموزشی، اشتغال، کارآفرینی و پژوهشی همکاری‌های خوبی در جهت توسعه اهداف دو نهاد علی الخصوص توانمندسازی جامعه هدف داشته باشند.

کلید واژه ها: بهزیستی توانمندسازی جهاددانشگاهی جهاددانشگاهی استان استان هدف همکاری


نظر شما :