نشست رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با معاونت فناوری مرکز رشد برگزار شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۲۰ کد : ۴۲۸۸۹ تاپ خبر عمومی تجاری سازی فناوری و اشتغال
رییس جهاددانشگاهی استان هرمزگان، طی نشستی با معاون، مدیران و کارکنان معاونت فناوری مرکز رشد این واحد در خصوص وضعیت و فعالیت های  این معاونت در سال جدید گفتگو کرد.
نشست رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با معاونت فناوری مرکز رشد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند ضمن تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با اشاره به اینکه می توان به پشتوانه فناوری و تقویت تولید پویا و مبتنی بر دانش و تکیه بر اقتصاد دانش محور به تحقق شعار سال جامه عمل پوشاند، گفت: معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان هرمزگان در این واحد نقش آفرینان اصلی این مهم هستند.

وی با بیان اینکه همه در جهاددانشگاهی استان هرمزگان باید در جهت تحقق شعار سال تلاش کنیم، افزود: یکی از اهداف مهم سال جدید گام برداشتن در راستای تحقق شعار سال است که این امر در توان و ماموریت های نهاده شده بر عهده جهاددانشگاهی استان وجود دارد.

دل پسند اضافه کرد: در همین راستا معاونت فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی هرمزگان بیشترین بار براساس شعار سال را بر دوش دارد و باید یکی از اهداف خود در کنار سایر برنامه های این معاونت جذب، پذیرش و حمایت از واحدهای فناور و دانش بنیان در مرکز رشد در سال جدید باشد.

کلید واژه ها: دل پسند رییس جهاددانشگاهی هرمزگان مرکز رشد استان هرمزگان سال نو ماه مبارک رمضان


نظر شما :