نشست رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با معاونت آموزش و کارآفرینی در سال جدید

۲۳ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۳ کد : ۴۲۸۵۵ آموزشی تاپ خبر
نشست صمیمی رئیس جهاد دانشگاه استان هرمزگان با همکاران معاونت آموزش و کارآفرینی، به مناسبت آغاز سال جدید با حضور معاون آموزش، رئیس مرکز علمی کاربردی بندرعباس و دیگر مدیران و کارشناسان حوزه آموزشی این واحد برگزار شد.
نشست رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با معاونت آموزش و کارآفرینی در سال جدید

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان، با اشاره به نام گذاری سال 1401 تحت عنوان "تولید، دانش‌بنیان و اشتغال ‌آفرین» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: تحقق این شعار به ویژه در بخش دانش بنیان مستلزم توجه به حوزه آموزش به ویژه آموزش های آکادمیک در دانشگاه ها است.

وی با بیان اینکه شرایط کرونایی بر حوزه آموزشی بیشترین فشار و استرس را وارد کرد گفت:  بستر فضای مجازی در شرایط کرونایی توانست کمک شایانی به بخش آموزش کند و باید بتواند این بستر را حتی با اتمام کامل دوره این بیماری در جهان همچنان حفظ کرد.

دل پسند با بیان اینکه سیستم آموزشی باید تسلیم دوران جدید شود و زودتر با شرایط موجود کنار بیاید، خاطر نشان کرد: ترکیب آموزش های حضوری و مجازی  با وجود بسترهای ایجاد شد در حوزه فضای مجازی می تواند موجب تقویت سطح آموزش دانشجویان شود. 

وی با بیان اینکه تمامی فعالیت های جهاددانشگاهی استان هرمزگان به صورت مجموعه بود و تمامی افراد در واحد در تحقق اهداف پیش بینی شده سهیم هستند افزود: تحقق برنامه های آموزشی با همت تمامی جهادگران رقم خواهد خورد.

رییس جهاددانشگاهی استان هرمزگان تاکید کرد: باید افق و چشم انداز برای بخش آموزش کوتاه مدت ، پودمانی و آکادمیک تعریف و با برنامه ای منظم به اهداف ترسیم شده در سال جدید رسید.

وی بر تامین نیازهای آموزش، پژوهشی و فرهنگی استان در جهاددانشگاهی هرمزگان تاکید کرد و گفت:  در بخش آموزشی کوتاه مدت و آکادمیک باید بتوان نیاز استان را شناسایی و رشته های مورد نیاز را پس از دریافت مجوزهای لازم ارائه کرد این امر علاوه بر توانمند سازی بومیان استان زمینه ایجاد اشتغال را نیز فراهم میکند.

کلید واژه ها: دل پسند رییس جهاددانشگاهی هرمزگان استان هرمزگان جهاددانشگاهی


نظر شما :