نشست رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با معاونت پژوهشی برگزار شد

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۱۶ کد : ۴۲۸۱۷ پژوهش و فناوری تاپ خبر عمومی
رییس جهاددانشگاهی استان هرمزگان، طی نشستی با معاون، مدیران و کارکنان معاونت پژوهش این واحد در خصوص وضعیت و فعالیت های معاونت پژوهش و فناوری در سال جدید گفتگو کرد.
نشست رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان با معاونت پژوهشی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند در این نشست با تبریک سال نو و فرارسیدن مبارک رمضان افزود: وظیفه قطعی دانشگاه‌ها از جمله جهاددانشگاهی استان هرمزگان تلاش برای عملی کردن شعار «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرینی» است تا ۱۴۰۱ یک سال متفاوت به سمت تحول‌آفرینی در جامعه باشد.

وی بر پیگیری فعالیت زمینه شیلاتی مصوب واحد تاکید کرد و گفت: باید بتوان طرح مصوب شده در زمینه شیلاتی را در سال جاری پیگیری و به نتیجه رساند.

دلپسند بهره گیری از ظرفیت متخصصین حوزه شیلات استان را امری ضروری دانشت و افزود: با بهره گیری از ظرفیت های علمی استان در حوزه شیلات به ویژه آبزی پروری می توان روند مطالعات و اجرایی سازی طرح های پژوهشی این واحد را  تسریع کرد.

گفتنی است در این نشست گزارشی عملکرد گروه پژوهشی مدیریت راهبردی، بانک خون بندناف رویان. مرکز خدمات تخصصی مدیریت و توسعه پایدار منابع آب و انرژی و گزارشی از پروژه های در حال انجام معاونت ارائه شد.

کلید واژه ها: دل پسند رییس جهاددانشگاهی هرمزگان معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی استان هرمزگان


نظر شما :