رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان خبر داد:

گسترش همکاری جهاد دانشگاهی استان و منطقه یکم نیروی دریایی ارتش

۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۱ کد : ۴۲۳۶۷ آموزشی تاپ خبر عمومی
رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان از گسترش همکاری میان منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جهاد دانشگاهی استان هرمزگان خبر داد.
گسترش همکاری جهاد دانشگاهی استان و منطقه یکم نیروی دریایی ارتش

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند در حاشیه دیدار و نشست با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: توانمندی های گسترده ای در زمینه آموزش، پژوهش،فناوری و فرهنگی در جهاد دانشگاهی استان هرمزگان وجود دارد.

وی افزود: در این راستا به این نتیجه رسیدیم که می توانیم همکاری گسترده ای را با منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین منطقه نیروی دریایی در کل کشور داشته باشیم، این درحالی است که در گذشته نیز همکاری های در این خصوص صورت گرفته است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان بیان کرد: به منظور گسترش فعالیت های این نشست با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار گردید تا زمینه همکاری ها این دو نهاد مورد بررسی و با توجه به توانمندی های جهاددانشگاهی و نیازهای  این منطقه همکاری های فی مابین گسترش یابد.

وی خاطر نشان کرد: در این نشست مقرر گردید که اولویت فعالیت های جهاددانشگاهی استان هرمزگان در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران حوزه آموزش به ویژه برای تعالی خانواده های پرسنل این منطقه باشد که بر حسب نیازی که  آنها اعلام خواهد کرد، دوره‌های آموزشی کوتاه و بلند مدت برای آنها برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: منطقه منطقه یکم منطقه یکم نیروی منطقه یکم نیروی دریایی دریایی نیروی دریایی یکم نیروی دریایی دریایی ارتش دریایی ارتش جمهوری دریایی ارتش جمهوری اسلامی


نظر شما :