رییس جهاد دانشگاهی هرمزگان خبرداد:

برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه توسط جهاد دانشگاهی در استان هرمزگان/رقابت ۱۶۳۲ هرمزگانی در آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۳۸ کد : ۴۲۲۶۵ آموزشی تاپ خبر عمومی
رییس جهاد دانشگاهی استان هرمزگان از برگزاری آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه، توسط جهاد دانشگاهی در هرمزگان خبر داد.
برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه توسط جهاد دانشگاهی در استان هرمزگان/رقابت ۱۶۳۲ هرمزگانی در آزمون استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند رئیس جهاددانشگاهی استان در این خصوص گفت: مجموع داوطلبان این آزمون یک هزار ۶۳۲ نفر شامل ۸۱۴ نفر زن و ۸۱۸ نفر مرد بودند، که امروز ۲۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ به رقابت پرداختند.

وی افزود: آزمون استخدامی در دو حوزه امتحانی خواهران و برادران در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس برگزار شد.

دل پسند همچنین اظهار کرد: با مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام بلامانع بودن برگزاری، این آزمون به‌صورت همزمان در سطح کشور برگزار شد.

وی ادامه داد: قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، استفاده از ماسک برای همه داوطلبان الزامی بود و همه داوطلبان با رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در سر جلسه حاضر شدند.

رئیس جهاددانشگاهی هرمزگان گفت: تکمیل فرم خوداظهاری قبل از صدور کارت ورود به جلسه، رعایت فاصله مناسب صندلی‌ها، گندزدایی سالن‌ها یک روز قبل از برگزاری آزمون و استفاده از پد الکی برای ضدعفونی‌کردن انگشت، از جمله تمهیدات در نظر گرفته‌شده برای برگزاری این آزمون بود.

دل پسند ادامه داد: این آزمون به‌صورت هم‌زمان در تمام مراکز استان‌ها برگزار شد.

وی افزود: نتایج این آزمون از طریق سامانه‌ hrtc.ir به داوطلبان اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: آزمون برگزاری آزمون برگزاری داوطلبان دل دل پسند نفر پسند


نظر شما :