معاون  آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی هرمزگان خبر داد

برگزاری آزمون‌های استخدامی بنیاد مسکن و کادر اداری قوه قضائیه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی

۱۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۰ کد : ۴۲۱۵۰ آموزشی عمومی
معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان از برگزاری آزمون‌های استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کادر اداری قوه قضائیه در هفته جاری از طریق مرکز آزمون جهاددانشگاهی خبر داد.
برگزاری آزمون‌های استخدامی بنیاد مسکن و کادر اداری قوه قضائیه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، حمید یاسی پور طهرانی  با بیان این که آزمون‌های مذکور از طریق مرکز آزمون جهاددانشگاهی و در کلیه استانها به صورت همزمان برگزار می‌شود، گفت: آزمون تامین نیروی انسانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در 18 اسفند ماه برگزار خواهد شد که طی آن بیش از ۲۰۰ نفر در سراسر کشور  پس از طی مراحل مختلف در این نهاد مشغول به خدمت می‌شوند.

وی  از مشاغل مورد نیاز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را کارشناس فنی، تاسیسات، مالی و فناوری اطلاعات ذکر کرد.

یاسی پور طهرانی در مورد آزمون استخدامی سراسری کادر اداری قوه قضاییه نیز گفت: آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه به منظور استخدام ۹۶۰۰ نفر نیز در 20 اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

در پایان نیز خاطرنشان کرد: زمان برگزاری این آزمون نیز در هفته جاری سالجاری است و مشاغلی که از طریق این آزمون گزینش خواهند شد شامل  متصدی امور دفتری، کاردان حراست و اقدامات تامینی و امنیتی، حسابدار، مددکار اجتماعی، ماشین نویس ، تقریر نویس، مسئول ابلاغ و اجرا،مسئول مالی، کارشناسان شبکه، آمار، حقوقی، امور اداری، برنامه ریزی و تاسیسات خواهد بود.

کلید واژه ها: آزمون اداری برگزار اسفند امور کشور


( ۱ )

نظر شما :