مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان:

جهاد دانشگاهی می تواند در برگزاری هر چه بهتر انتخابات نقش موثری داشته باشد

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۸ کد : ۳۰۴۷۰ عمومی
مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان  گفت: جهاد دانشگاهی می تواند با آسیب‌شناسی دوره‌های گذشته انتخابات در این استان در تامین زیرساخت‌های لازم برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات نقش موثری داشته باشد.
جهاد دانشگاهی می تواند در برگزاری هر چه بهتر انتخابات نقش موثری داشته باشد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، محمد احمدی در دیدار با محمد دلپسند سرپرست جهاد دانشگاهی استان هرمزگان افزود: با توجه به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، دانشگاه ها استان به ویژه جهاد دانشگاهی با داشتن بازوهای همچون دو خبرگزاری ایسنا و ایکنا و افکار سنجی ایسپا در راستای ایجاد امید و نشاط سیاسی بین مردم قدم بردارند.

وی اضافه کرد: برای برگزاری انتخاباتی رقابتی، پرشور و قانونمند باید از ظرفیت رسانه های استان همچون خبرگزاری ایسنا برای ایجاد شور انتخاباتی بهره گرفته شود

احمدی تاکید کرد: بی‌تردید حضور فعال و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ سرمایه‌ای مهم و موثر برای پیشبرد توسعه ملی و تحقق اهداف کشور است.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون مردم هرمزگان با حضور پرشور و شعور خود انتخابات سالم و حداکثری را رقم زده‌اند و قطعا در انتخابات پیش رو نیز با حضور خود در پای صندوق‌های رای، عزم و اراده خود را به نمایش می‌گذارند.

کلید واژه ها: انتخابات استان جهاد جهاد دانشگاهی دانشگاهی هرمزگان حضور


( ۱ )

نظر شما :