در دیدار سرپرست جهاد دانشگاهی هرمزگان و مدیرکل کمیته امداد استان تاکید شد

توسعه همکاری‌های آموزشی و توانمندسازی مدد جویان کمیته امداد با جهاد دانشگاهی

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۷:۳۴ کد : ۳۰۰۱۹ تاپ خبر عمومی
سرپرست جهاد دانشگاهی استان هرمزگان به منظور بررسی زمینه ها و توسعه همکاری های آموزشی،پژوهشی و فرهنگی با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان دیدار کرد.
توسعه همکاری‌های آموزشی و توانمندسازی مدد جویان کمیته امداد با جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، محمد دل پسند به وجود ظرفیت بالای جهاد دانشگاهی در زمینه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: وجود این پتانسیل در این واحد دانشگاهی ظرفیت خوبی را جهت اراِئه خدمات متنوع آموزشی و فرهنگی ایجاد کرده است.

وی  با اشاره به اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در هرمزگان توسط جهاد دانشگاهی، اضافه کرد: طرح ملی مشاغل خانگی در 3 مرحله شامل شناسایی مزیت و ظرفیت‌های استان، توانمندسازی و اتصال به بازار کار موردتوجه قرارگرفته است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان نیز در این دیدار گفت: جهاد دانشگاهی پشتوانه خوبی برای دستگاه استان به ویژه درحوزه های آموزش و پژوهش است.

جلیل تراهی با تاکید بر اینکه برای رفع مشکلات جامعه به ویژه آسیب های اجتماعی نیازمند مطالعات جامع است، افزود: جهاد دانشگاهی با انجام مطالعات و ارائه طرح می تواند در رفع آسیب های اجتماعی و مشکلات جامعه نقش موثری داشته باشد.

وی به طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در هرمزگان اشاره کرد و گفت: توانمند سازی مدد جویان را ما طبق این طرح  که توسط جهاد دانشگاهی ارائه شده، با همکاری این واحد دانشگاهی پیگیری خواهد شد.

کلید واژه ها: دانشگاهی جهاد دانشگاهی جهاد طرح طرح ملی استان هرمزگان مشاغل مشاغل خانگی


نظر شما :