معرفی سرپرست معاونت آموزشی و معاونت فنآوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۷ کد : ۲۹۰۰۸ تاپ خبر عمومی
طی مراسمی با حضور دلپسند سرپرست جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان، سرپرست معاونت های آموزشی و معاونت فنآوری مرکز رشد این واحد معرفی شدند.
معرفی سرپرست معاونت آموزشی و معاونت فنآوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، محمد دل پسند در این مراسم، گفت: حوزه های آموزش و مرکز رشد از ارکان مهم جهاد دانشگاهی هستند که مانند دیگر حوزه های این واحد نقش موثری در رشد و پویایی آن دارند.

وی با اشاره به انتصاب معاونان جدید در دو حوزه آموزش و مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان، افزود: انتصاب ها در این دو حوزه به منظور افزایش بهره وری و ایجاد افقی جدید پیش روی  است، که این امر باید موجب ارتقا کیفی و کمی فعالیت ها در این دو عرصه شود.

سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان هرمزگان، خاطر نشان کرد: از تمامی اعضای جهاد دانشگاهی استان می خواهم همچون گذشته با تلاش و سخت کوشی به مسیر خود ادامه دهند تا بتوانیم در سال جدید که مصادف با ورود به قرن جدید است شاهد پیشرفت و بالندگی بیشتر این واحد باشیم.  

در این مراسم حمید یاسی پور به عنوان سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان و صدیقه مظفر به عنوان سرپرست معاونت فنآوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان معرفی شدند و احکام خود را از سرپرست جهاد دانشگاهی استان هرمزگان دریافت کردند.

همچنین در پایان مراسم از تلاش های ارزنده اقای حمید یاسی پور در مدت تصدی معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان تقدیر شد.

کلید واژه ها: جهاد جهاد دانشگاهی جهاد دانشگاهی هرمزگان جهاد دانشگاهی استان دانشگاهی دانشگاهی استان دانشگاهی هرمزگان هرمزگان واحد سرپرست


نظر شما :