مسئول شعبه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان خبر داد:

صعود تیم هرمزگانی به یک چهارم نهایی مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

۱۴ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۰ کد : ۲۸۸۲۳ فرهنگی
مسئول شعبه سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: تیم هرمزگانی به جمع ۸ تیم پایانی مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران صعود کرد.
صعود تیم هرمزگانی به یک چهارم نهایی مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، صادق یوسفی یگانه ضمن اعلام این خبر افزود: در ادامه مرحله کشوری مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران که از تاریخ ۵ اسفندماه آغاز شده تیم فرهنگ از هرمزگان توانست با برتری بر تیم حقوقی از مشهد به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

وی افزود: گروه فرهنگ از دانشگاه های علمی کاربردی و علوم پزشکی هرمزگان روز سه شنبه ۱۲ اسفندماه در دیدار با گروه حقوقی از دانشگاه فردوسی مشهد با عنوان گزاره: «برای بهبود شرایط اقتصادی ایران پیوستن به FATF ضروری است» با نتیجه ۱۲۶/۲۵ بر ۱۱۳/۷۵ به برتری دست یافت و به  مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.

یوسفی یگانه خاطر نشان کرد: گروه عمار دیگر نماینده استان هرمزگان در این مرحله از مسابقات روزچهارشنبه ۱۳ اسفندماه در دیدار با گروه آرمان از دانشگاه خواجه نصیر با عنوان گزاره«پرداخت کمک های معیشتی از سوی دولت موجب افزایش رفاه اجتماعی می شود» با نتیجه ۱۱۴/۲۵-۱۲۵/۷۵ مناظره را واگذار و در عین شایستگی از صعود به جمع ۸ تیم برتر مناظرات بازماند.

وی تصریح کرد: بدین ترتیب یک نماینده از جمع سه نماینده استان هرمزگان در جمع ۸ تیم برتر مسابقات حضور خواهد داشت که اولین دیدار مرحله سوم با رقابت گروه فرهنگ از دانشگاه های علمی کاربردی و علوم پزشکی هرمزگان  شنبه ۱۶ اسفندماه ساعت ۱۰ صبح برگزار می گردد.

کلید واژه ها: هرمزگان مرحله گروه اسفندماه تیم مسابقات


نظر شما :