مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی خبرداد:

حضور بیش از ۵۰۰۰ هرمزگانی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۴ کد : ۲۸۷۰۰ تجاری سازی فناوری و اشتغال
مدیر اجرای مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان و مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی گفت: بیش از پنج هزار نفر از متقاضیان هرمزگانی پس از ارزیابی و مشاوره در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی حضور یافته اند که سهم  استان در این طرح دو هزار و ۵۰۰ نفر است.
حضور بیش از ۵۰۰۰ هرمزگانی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان هرمزگان، صدیقه مظفر، دردیدار با سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان، به تشریح طرح ملی مشاغل خانگی پرداخت و گفت: طرح ملی مشاغل خانگی به منظور آموزش، توانمند سازی و اتصال به بازار با هدف اشتغال پایدار برای متقاضیان این طرح در حال انجام است.

مدیراجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تصریح کرد: سایت برای فروش محصولات مشاغل خانگی طراحی شده است که این سایت ها مخصوص فروش محصولات می باشد.

وی افزد: بیش از پنج هزار نفر از متقاضیان هرمزگانی پس از ارزیابی و مشاوره در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی حضور یافته اند که سهم  استان در این طرح دو هزار و ۵۰۰ نفر است.

مظفر ابراز کرد: این طرح ضعف‌های رویه سابق را پوشش می‌دهد و بر اساس چارچوب بخش آموزش، مشاوره و اتصال به بازار تعریف شده که این یک رویکرد نوین در حوزه اشتغال کشور است.

این مقام مسئول ادامه داد: تجربه اجرای الگوی نوین از سال ۱۳۹۷ تاکنون که به مجری گری جهاددانشگاهی و کارفرمایی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی اجرا شده است که طرح ملی توسعه مشاغل خانگی شناخت مناسبی از فضای کسب و کار استان را نشان می دهد که به منظور رسیدن به اهداف این طرح نیازمند همکاری ویژه تمام دستگاهای اجرایی است.

در ادامه امیر حبیبی، سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: با وجود معضل گسترده بیکاری باید دغدغه همه مدیران و همچنین دستگاه‌ها و دانشگاه‌ها، مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری اشتغال باشد.

سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداریدر پایان ابراز کرد: جهاد دانشگاهی همواره نقش مهمی را در توسعه کشور داشته از این رو بر اساس قوانین همکاری های لازم را با جهاد دانشگاهی خواهیم داشت.

کلید واژه ها: طرح طرح ملی مشاغل مشاغل خانگی خانگی ملی سرپرست سرپرست دفتر سرپرست دفتر امور سرپرست دفتر امور روستایی


نظر شما :