عضویت معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان در کارگروه توسعه فناوری شرکت شرکت‌های صنعتی استان

۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۱ کد : ۲۱۲۷۶ پژوهش و فناوری
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان طی حکمی از سوی شورای کارگروه توسعه فناوری و رقابت‌پذیری شرکت شرکت‌های صنعتی هرمزگان به‌عنوان عضو و نماینده جهاد دانشگاهی هرمزگان در این کارگروه منصوب شد.
عضویت معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان در کارگروه توسعه فناوری شرکت شرکت‌های صنعتی استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان، حمید یاسی پور طهرانی، معاون پژوهشی این واحد طی حکمی از سوی شورای کارگروه توسعه فناوری و رقابت‌پذیری شرکت شرکت‌های صنعتی هرمزگان به‌عنوان عضو و نماینده جهاد دانشگاهی هرمزگان در این کارگروه به مدت یک سال منصوب شد.

در متن این حکم آمده است:

«با عنایت به تخصص، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان عضو و نماینده جهاد دانشگاهی هرمزگان در « کارگروه توسعه فناوری و رقابت‌پذیری شرکت شرکت‌های صنعتی هرمزگان» به مدت یک سال منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از پروردگار متعال و همفکری و مشارکت آن عضو محترم، برای انجام مأموریت و وظایف محوله ازجمله کمک به توسعه و ارتقای فناوری واحدهای تولیدی از طریق شناسایی، دسته‌بندی و مستندسازی نیازها و مسائل فناورانه، تشکیل کلینیک کسب‌وکار، برگزاری رویدادهای ملی و بین‌المللی فناوری محور و تدوین برنامه عملیاتی سالانه فن‌بازار منطقه‌ای، گام مؤثری برداشته شود.»

کلید واژه ها: کارگ جهاددانشگاهی هرمزگان شهرک های صنعتی


نظر شما :