دومین جلسه شورای پذیرش و سرمایه گذاری مرکز نوآوری و شکوفای هرمزگان برگزار شد

۲۶ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۹۱۹۵ پژوهش و فناوری
دومین جلسه شورای پذیرش و سرمایه گذاری مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان بصورت ویدئو کنفرانس در این مرکز برگزار شد.
دومین جلسه شورای پذیرش و سرمایه گذاری مرکز نوآوری و شکوفای هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، دومین جلسه شورای پذیرش و سرمایه گذاری مرکز نوآوری و شکوفایی این واحد با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور اعضای شورا و ارائه دهندگان طرح¬ها روز یکشنبه 25 خرداد ماه سالجاری به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
در ابتدای جلسه حمید یاسی پور، سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدهای فناور، ضمن تشکر از حضور اعضا در شورا به صورت ویدئو کنفرانس بر ضرورت توجه به ایده¬‌های نوآورانه جهت ورود به مرکز نوآوری و شکوفایی تاکید نمود و با اشاره به اینکه با راه اندازی این مرکز در سال گذشته به شناسایی افراد توانمند و خلاق و دارای ایده¬های نو که قابلیت اجرایی آن در بازار کار وجود داشته باشد، کمک قابل توجهی نموده است.
همچنین در ادامه توضیحاتی را در خصوص فعالیت مرکز نوآوری و شکوفایی در جهاد دانشگاهی مطرح نمودند و سپس 6 ایده توسط اعضای شورا مورد پذیرش قرار گرفت. همچنین پیشنهاد برگزاری رویداد های کارآفرینی توسط مرکز نوآوری و شکوفایی بصورت مجازی در آینده مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.


نظر شما :