رویداد ایده شو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات برگزار شد

۲۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۰ کد : ۱۶۷۳۳ پژوهش و فناوری تجاری سازی فناوری و اشتغال
رویداد فناورانه ایده شو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان در مرکز منش هرمزگان برگزار شد.
رویداد ایده شو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان، صدیقه مظفر مدیر اجرایی مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان در حاشیه این رویداد فناورانه گفت:  این رویداد ایده شو سومین رویداد ایده شو هست که به منظور ارائه طرح‌ها و ایده‌های نو با محوریت علوم و فنون دریایی و شیلات در جهاد دانشگاهی هرمزگان در سال جاری برگزار شد.

وی با بیان اینکه دانشجویان و ایده پردازان در این رویداد ایده‌های خود را مطرح می‌کنند، افزود: شرکت کنندگان در این رویداد علمی با فرهنگ و نحوه ایده پردازی در زمانی کوتاه آشنا می‌شوند و اعتماد به نفس آنها تقویت می شود.

مظفر با اشاره به اینکه دانشجویان در یک فضای صمیمی برای داوران، دانشجویان، پژوهشگران و فناوران ایده های خود را مطرح می کنند، گفت: تاکنون 18 ایده در سایت رویداد به ثبت رسیده، که از این تعداد 10 ایده توسط داورانی که در این حوزه تخصص دارند تایید اولیه شده و برای دفاع در رویداد ایده شو آماده می شوند و در نهایت سه ایده به عنوان ایده برتر شناخته می شود.

وی با بیان اینکه مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان این آمادگی را دارد که از ایده‌های برتر در این رویداد، بروشور و کتابچه تهیه کند، عنوان کرد: ۳ ایده برتر علاوه بر دریافت جایزه نقدی زمینه اجرایی شدن و استقرار آنها در مرکز نوآوری و شکوفایی فراهم می شود.

مظفر در پایان گفت: در پایان رویداد ایده شو، 3 ایده برتر با عناوین «سیستم اطلاع رسانی غرق شدن قایق ها»، «گمرک بانک» و «هواده» به ترتیب رتبه های اول تا سوم با انتخاب داوران معرفی شدند و جوایز نقدی و  لوح تقدیر دریافت کردند.

 

کلید واژه ها: روبداد ایده شو جهاددانشگاهی هرمزگان اداره ورزش و جوانان


نظر شما :