رویداد کارآفرینی ایده شو با محوریت گردشگری برگزار شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۲۳ کد : ۱۶۶۱۸ پژوهش و فناوری تجاری سازی فناوری و اشتغال
رویداد کارآفرینی ایده شو از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان، با عنوان برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد.
رویداد کارآفرینی ایده شو با محوریت گردشگری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هرمزگان، صدیقه مظفر اظهار کرد: رویداد  "ایده‌شو" با محوریت گردشگری یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.

مدیر اجرایی مرکز رشد ادامه داد: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه و خلاقانه به بیان ایده‌های خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده‌پردازی و ارائه ایده خود بصورت اسانسوری در مقابل داوران و مشاوره منتور ها به ایده پردازان جهت بررسی بیشتر جهت کاربردی و اجرایی نمودن ایده‌ها مشاوره هایی را ارائه می کنند.

مظفر با بیان این که ایده شو یک مسابقه بین ایده‌پردازان در زمینه‌ی گردشگری و صنایع دستی است، گفت: 20 ایده به رویداد ایده شو ارسال شده بود و پس از داوری اولیه،10 ایده به مرحله کنونی راه یافت.

وی داشتن ایده ی کاربردی مبتنی بر فناوری اطلاعات و کسب دانش و مهارت، شناخت بازار و داشتن بوم کسب و کار ایده ی خود و همچنین داشتن تیم قوی و مناسب را از جمله شرایط پذیرش افراد واحدهای فناوری در مرکز نوآوری و شکوفایی عنوان کرد.

در پایان رویداد ایده شو، 3 ایده برتر با عناوین "گردشگری در ارتفاع" ، "اپلیکیشن تفریحات مختلف" و "اپلیکیشن گردشگری"  به ترتیب رتبه های اول تا سوم با انتخاب داوران معرفی شدند و جوایز نقدی و  لوح تقدیر دریافت کردند.

کلید واژه ها: روبداد ایده شو جهاددانشگاهی هرمزگان اداره ورزش و جوانان


نظر شما :