در جهاددانشگاهی هرمزگان

رویداد دورهمی کارآفرینی انگیزش در کسب و کار برگزار شد

۱۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۷ کد : ۱۶۵۴۱ پژوهش و فناوری
رویداد دورهمی از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی به همت مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی هرمزگان با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار شد.
رویداد دورهمی کارآفرینی انگیزش در کسب و کار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان هرمزگان،حمید یاسی پور اظهار کرد: در این رویداد راه های ایجاد انگیزش و راه اندازی اصولی یک کسب و کار موفق ارایه شد همچنین چند کارآفرین در خصوص موفقیت و شکست های خود در کسب و کارها موارد کلیدی را بیان کردند و شرکت کنندگان سوالات خود را مطرح و پاسخ های مناسب دریافت کردند.

معاون فناوری مرکز رشد جهاددانشگاهی استان هرمزگان بیان کرد: در رویداد دورهمی کارآفرینی مباحث انگیزش در کسب و کار توسط  انوشیروان سعیدی، برای علاقمندان و ایده پردازان ارائه شد.

یاسی پور بیان کرد: در این دورهمی شرکت کنندگان به اشتراک تجربه‌های خود پرداختند و ضمن بهره‌مندی از مباحث مطرح شده، راه‌های تیم سازی و شبکه سازی را باهم مرور و نحوه به کارگیری خلاقیت‌ها در این مسیر را بررسی کردند.

وی ادامه داد: یک کارآفرین برای رسیدن به اهدافش با موانع زیادی مواجه می¬شود که  برای رفع و شناسایی آن ها نیاز به شکیبایی، برنامه‌ریزی و مهم‌تر از همه مشاوره و استفاده از افراد موفق در زمینه کسب و کار خود گفت و گو کنند.

یاسی پور اظهار کرد: افراد دارای ایده باید قبل از اجرای آن مدل کسب و کار خود را پیاده سازی کنند تا از قابلیت اجرایی بودن و اعتبارسنجی ایده¬ی خود مطمئن شوند.

وی با اشاره به اینکه این رویدادها جهت راه اندازی اکو سیستم کارآفرینی بایستی بصورت مستمر و منظم برگزار شود گفت: در برنامه توسعه ششم جهاددانشگاهی برگزاری رویداد‌های مختلف کارآفرینی پیش‌بینی شده است تا بتواند روحیه راه‌اندازی کسب و کار‌های متعدد را در جوانان ایجاد کند و در قالب رویداد دورهمی این موضوع می‌تواند بسترسازی مناسبی را ایجاد کند.

 گفتنی است: در بخش پایانی این رویداد، شرکت کنندگان در خصوص ایده های خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

کلید واژه ها: رویداد کارآفرینی جهاددانشگاهی هرمزگان اداره ورزش و جوانان


( ۱ )

نظر شما :