بیست وسومین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۹ کد : ۱۸۱۱۳ تجاری سازی فناوری و اشتغال
سرپرست معاونت فناوری مرکز رشد واحدای فناور جهاد دانشگاهی از برگزاری بیست و سومین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان در تاریخ ۲۱/۰۲/۹۹ با حضور اعضای شورای مرکز به صورت ویدئو کنفرانس در این مرکز خبر داد.
بیست وسومین جلسه شورای فناوری مرکز رشد جهاد دانشگاهی هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد هرمزگان، حمید یاسی پور طهرانی ضمن تشکر از حضور اعضا در شورا به صورت ویدئو کنفرانس بر اهمیت و ضرورت توجه به ایده های خلاقانه جهت ورود به مرکز رشد تاکید کرد و افزود: راه اندازی مرکز نوآوری و شکوفایی در سالجاری به شناسایی اقراد توانمند و دارای ایده های نو که قابلیت اجرایی آن در بازار کار وجود داشته باشد، کمک قابل توجهی کرده است.

وی ادامه داد: یکی از برنامه های این مرکز در سال 99 جذب و حمایت از واحدهای فناور و ایده های خلاقانه مرتبط با زمینه های پژوهشی جهاد دانشگاهی است و هدف از این برنامه بهره گیری از تمامی ظرفیت ها جهت بدست آوردن نتایج مطلوب می باشد.

این مقام مسئول اضافه کرد: در این جلسه پس از ارائه توضیحات صاحبان ایده و بحث و بررسی اعضاء شورا 4 ایده جهت ورود به مرحله پیش رشد مورد پذیرش قرار گرفت و با تصویب شورای فناوری حمایت مشاوره ای و معنوی از این واحدهای فناور صورت خواهد پذیرفت.

یاسی پور در پایان اظهار کرد: یک واحد فناور با موفقیت از مرکز رشد خارج شد و در پایان جلسه اعضای شورا به ارائه راهکارهای کاربردی جهت اجرایی کردن بهتر ایده های مطرح شده در مرحله پیش رشد و افزایش فروش محصولات یا خدمات واحدهای فناور مواردهایی را ذکر کردند.

کلید واژه ها: شورای فناوری مرکز رشدجهاددانشگاهی هرمزگان


نظر شما :